Oficjalne wyniki oddanych głosów na kandydatów na wójta

0
głosów
Tomasz Gwizdała
0
głosów
Adam Piaśnik
  • Tomasz Gwizdała
  • Adam Piaśnik

Oficjalne wyniki oddanych głosów na kandydatów na radnych

Okręg n 1 - Gotkowice + Jerzmanowice

0
głosów
Tytko Kamil
0
głosów
Zabczyński Piotr
  • Tytko Kamil
  • Ząbczyński Piotr

Okręg n 2 - Jerzmanowice

0
głosów
Adamczyk Maria
0
głosów
Niedziółka Damian
0
głosów
Krzystanek Adriam
  • Adamczyk Maria
  • Niedziółka Damian
  • Krzystanek Adrian

Okręg nr 3 - Jerzmanowice

0
głosów
Gzyl Konrad
0
głosów
Gzyl Stanisława
  • Gzyl Konrad
  • Gzyl Stanisława

Okręg nr 4 - Jerzmanowice

0
głosów
Seweryn Grzegorz
0
głosów
Seweryn Bartłomiej
  • Seweryn Grzegorz
  • Seweryn Bartłomiej

Okręg nr 5 - Szklary

KWW Tomasza Chochoła
0
głosów
Chochół Tomasz
0
głosów
Szklarczyk Marcin
  • Chochół Tomasz
  • Szklarczyk Marcin

Okręg nr 6 - Łazy

0
głosów
Chałupka Joanna
0
głosów
Sikorski Władysław
  • Chałupka Joanna
  • Sikorski Władysław

Okręg nr 7 - Sąspów

0
głosów
Kaczmarczyk-Rusek Renata
0
głosów
Kowalczyk Waldemar
  • Kowalczyk Waldemar
  • Kaczmarczyk-Rusek Renata

Okręg nr 8 - Sąspów

0
głosów
Szwajcowski Wojciech
0
głosów
Szlachta Bogdan
  • Szwajcowski Wojciech
  • Szlachta Bogdan

Okręg nr 9 - Przeginia

0
głosów
Bąbka Robert
0
głosów
Ruszkowski Adam
  • Bąbka Robert
  • Ruszkowski Adam

Okręg nr 10 - Przeginia

0
głosów
Baran Kazimierz
0
głosów
Mosurek Paweł
  • Baran Kazimierz
  • Mosurek Paweł

Okręg nr 11 - Przeginia

0
głosów
Barbara Mosurek
0
głosów
Kołodziejczyk Marianna
  • Barbara Mosurek
  • Kołodziejczyk Marianna

Okręg nr 12 - Czubrowice

0
głosów
Sabina Babiuch
0
głosów
Sołtysik Paweł
  • Sabina Babiuch
  • Sołtysik Paweł

Okręg nr 13 - Czubrowice

0
głosów
Jacek Mitka
0
głosów
Chochół Bożena
  • Mitka Jacek
  • Chochół Bożena

Okręg nr 14 - Racławice

0
głosów
Paweł Furman
0
głosów
Chochół Mariusz
  • Furman Paweł
  • Chochół Mariusz

Okręg nr 15 - Racławice

0
głosów
Rafał Izdebski
0
głosów
Wadowski Przemysław
  • Izdebski Rafał
  • Wadowski Przemysław