Kamil Tytko

okręg nr1

32 lata, żonaty, córka 10 miesięcy, wykształcenie średnie/policealne, prowadzi własną działalność gospodarczą.

Maria Adamczyk

okręg nr 2

59 lat. Od 33 lat mieszka w Jerzmanowicach. Pracuje jako kadrowa w firmie budowlanej. Dzięki Państwa zaufaniu od dwóch kadencji jest radną w gminie Jerzmanowice-Przeginia, w obecnej kadencji jest przewodniczącą Komisji Budżetowej.

Konrad Gzyl

okręg nr 3

21 lat, student Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, prowadzi własne gospodarstwo rolne, strażak OSP, perkusista Orkiestry Dętej z Jerzmanowic

Grzegorz Seweryn

okręg nr 4

36 lat, żonaty, jedno dziecko. Handlowiec z zawodu, aktywny działacz społeczny z miłości do miejsca, gdzie się urodził i wychował. Sprawdzony i przedsiębiorczy V-ce przewodniczący rady gminy VII kadencji. Założyciel i Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Jerzmanowice-Przeginia.

Joanna Chałupka

okręg nr 6 – Łazy

36 lat, zamężna, dwoje dzieci, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego oraz AGH w Krakowie. Pracuje w dziale księgowości w firmie znajdującej się na terenie gminy Jerzmanowice – Przeginia. Od urodzenia jest mieszkanką Łaz.

Waldemar Kowalczyk

okręg nr 7 – Sąspów

Lat 46, żonaty, dwoje dzieci. Z wykształcenia elektromechanik. Obecnie prowadzi małe gospodarstwo oraz pracuje zawodowo. Urodził się i wychował w Sąspowie.

Wojciech Szwajcowski

okręg nr 8 – Sąspów

28 lat, żonaty, dwuletni syn. Od urodzenia mieszka w Sąspowie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od czterech lat pełni funkcję radnego w naszej gminie.

Robert Bąbka

okręg nr 9 – Przeginia

Lat 48 , żonaty , jedno dziecko. Bezpartyjny, wykształcenie średnie techniczne. Pracownik Kopalni Wapienia „Czatkowice” sp. z o. o. Radny Gminy Jerzmanowice-Przeginia 2010-2014. Przewodniczący Rady Gminy Jerzmanowice-Przeginia 2014-2018.

Kazimierz Baran

okręg nr 10 – Przeginia

lat 52,żonaty, dwoje dzieci, szczęśliwy dziadek. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz AGH w Krakowie. Bezpartyjny, z zawodu nauczyciel. Pracuje w Zespole Szkół Nr1 w Olkuszu. Egzaminator OKE w Krakowie. Radny Gminy Jerzmanowice – Przeginia 2014 – 2018

Barbara Mosurek

okręg nr 11 – Przeginia

Mężatka, dwoje dzieci, przewodnicząca koła gospodyń wiejskich, działaczka społeczna.

Sabina Babiuch

okręg nr 12 – Czubrowice

Lat 42, mężatka,  trzy córki. Prowadzi własną działalność gospodarczą.

Jacek Mitka

okręg nr 13 – Czubrowice

52 lata, żonaty, dwoje dzieci, wykształcenie średnie, pracuje JSW KOKS S.A. w Dąbrowie Górniczej

Paweł Furman

okręg nr 14 – Racławice

lat 27, żonaty, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, pracuje w Zakładzie Górniczym Sobieski w Jaworznie.

Rafał Izdebski

okręg nr 15 – Racławice

lat 30, żonaty. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Prowadzi własną działalność gospodarczą.